Про порядок здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти

Дата: 12.02.2021 13:36

20 січня 2021 р. Кабмін прийняв постанову № 31 «Про затвердження Порядку здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти». Цією постановою Кабмін затвердив відповідний порядок та визнав таким, що втратив чинність попередній Порядок здійснення медичного обслуговування учнів, що був затверджений постановою КМУ від 8 грудня 2009 р. № 1318. Відповідно до цього документу, медичне обслуговування учнів здійснюється медичним працівником, який, як правило, входить до штату закладу освіти. У разі відсутності у закладі освіти медичного працівника заклад освіти укладає із закладом охорони здоров’я, що провадить господарську діяльність з медичної практики договір про медичне обслуговування учнів. Договір може бути укладений також з ЦПМСД або приватним лікарем. Обов’язкові медичні огляди проводяться щороку медичними працівниками у закладах охорони здоров’я за місцем медичного обслуговування учня у присутності його батьків або інших законних представників. Як виняток, медичний огляд учнів може бути проведений у приміщенні навчального закладу, якщо діти навчаються у віддаленому населеному пункті без закладу охорони здоров’я. Рішення про такий огляд приймає місцева державна адміністрація.