Пам‘яті учасників бойових дій зимової кампанії 2014-2015 років в районі Дебальцевського плаццдарму

Дата: 18.02.2021 11:58

Сказати, що їхні історії зачіпають за живе - нічого не сказати. Уявити, що пережили ці люди - неможливо, як і зрозуміти біль тих, хто втратив у боях рідних....

Сьогодні, 18 лютого, у військовій частині А0415 вшанували пам‘ять учасників бойових дій зимової кампанії 2014-2015 років в районі Дебальцевського плаццдарму та поклали квіти до меморіалу тих, хто з цієї операції не повернувся.

В цьому році їм було б по 32 роки ... Лимарь Сергій Вікторович, Янченко Дмитро Олександрович, Шелунець Дмитро Вікторович...Вічна пам’ять загиблим, честь та слава живим героям!