Переможниця конкурсу читців творів Т.Г.Шевченка у формі онлайн

Дата: 07.04.2021 17:25

Переможниця  конкурсу

В останні дні березня проходив  ХХХ обласний огляд –конкурс читців творів Т.Г.Шевченка у формі онлайн , присвячений видатному генію української літератури  з нагоди  дня народження славетного Кобзаря.

Конкурс відбувся з метою популяризації творчої спадщини генія української літератури Т.Г.Шевченка, виявлення обдарованої молоді, розвитку, пізнання, осмислення краси художнього слова, вшанування пам'яті видатного українця.

У  заході взяла участь  Бобошко Анастасія, учениця 7 класу, Заворицького НВК, яка представляла  Калитянську територіальну громаду, і посіла ІІІ місце у віковій категорії від 12 до 14 років. Варто відзначити високий художній рівень виконання нашої  учасниці, яку підготувала вчитель української мови та літератури і зарубіжної літератури Приступко Наталія Михайлівна.   Вітаємо! Бажаємо успіхів !