Шановні роботодавці!

Дата: 19.04.2021 11:37

Броварський центр зайнятості пропонує Вам партнерство і взаємовигідну співпрацю

Що ми пропонуємо:

? Ми володіємо  найбільшою базою шукачів роботи в Україні;

? Ми допоможемо знайти претендента на робоче місце не лише у базі даних офіційно зареєстрованих безробітних, а й серед іншого незайнятого населення на відкритому ринку праці.

? Ми на ваше замовлення здійснимо відбір кандидатів із великої кількості охочих, адже попередню співбесіду ми проведемо самі.

? За вашим бажанням ми  організуємо співбесіди з шукачами роботи – в режимі онлайн чи офлайн - на ваш розсуд.

?Ми вислухаємо всі пропозиції щодо співпраці та підлаштуємося під ваші потреби.

? І насамкінець!

Час створити особистий кабінет роботодавця на вебсайті служби. Цей додаток суттєво зекономить ваш час: не виходячи із робочого кабінету та не витрачаючи часу на відвідування центру зайнятості  ви можете створювати пропозиції роботи і передавати їх для подальшої модерації і розміщення на сайті пошуку роботи.

Усі ці послуги - безкоштовні!

Україні уже другий рік карантин. І поки навіть невідомо, коли всі продовжать жити у звичному режимі. Кожного дня реєструється велика кількість людей, які лишились роботи.

Якщо Ви згодні поділитися Вашими вакансіями з нашими шукачами роботи,  пишіть нам  на електронну адресу mbcz@ukr.net  та  задавайте питання нашим  фахівцям-рекрутерам  за телефонами (04594)69129;(04594)62635.

Адреса Броварського міськрайонного центру зайнятості: вул.Ярослава Мудрого,92,м.Бровари