ВІДСЬОГОДНІ ФОПИ КИЇВЩИНИ ТА ЇХ ПРАЦІВНИКИ МОЖУТЬ ПОДАВАТИ ЗАЯВКИ НА ВИПЛАТУ 8 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Дата: 19.04.2021 11:59

Із понеділка, 19 квітня, ФОПи та наймані працівники з «червоних» карантинних зон вже мають можливість надсилати заявки на отримання 8 тисяч гривень.

Про це нагадав перший заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Назаренко.

«Київщина продовжує знаходитись у «червоній» зоні епідемічної небезпеки. Ті фізичні особи-підприємці та їх наймані працівники, які були вимушені призупинити свою роботу через карантинні обмеження, можуть розраховувати на підтримку від держави. Подати заявки на виплату матеріальної допомоги вони можуть уже сьогодні», – повідомив Дмитро Назаренко.

На сайті Кабінету Міністрів України зазначається, що заявку на оформлення допомоги можна оформити через портал або мобільний застосунок «Дія».

Більше деталей тут.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА