КАЛИТЯНСЬКУ ГРОМАДУ ВІДІБРАЛИ ДЛЯ НАВЧАННЯ З ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ПРИРОДНИМИ РЕСУРСАМИ

Дата: 19.05.2021 14:48

225 українських громад відібрано для участі у навчальній програмі від U-LEAD з Європою «Кроки для спеціалістів» на тему «Просторове планування та управління природними ресурсами».

Громади отримають знання та практичні уміння у сфері просторового планування та управління природними ресурсами, ознайомляться з останніми законодавчими змінами у відповідних темах. Відібрані громади матимуть змогу долучитись до навчання командою спеціалістів у складі до 3-х осіб.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.