УВАГА! Знову розпочинаються вебінари «Батьки+діти: вибір професії»

Дата: 20.05.2021 16:21

Фото без опису

Як допомогти дитині обрати професію? - цим питанням переймаються відповідальні батьки. Поради, яких помилок уникати, які техніки використовувати, надасть фахівець з профорієнтації Київського обласного центру зайнятості Ірина Мельниченко в рамках проведення вебінару «Батьки+діти: вибір професії», які відбудуться 18, 25 та 31 травня об 11.00.

Під час вебінару, батьки старшокласників отримають відповіді на питання: які труднощі виникають під час вибору професій, які фактори впливають на майбутній вибір, як працює формула «Хочу-Можу-Треба» та які ресурси допоможуть зорієнтуватись при виборі професії?

Учасникам буде презентовано офіційний сайт Державної служби зайнятості, освітні портали та «Платформу з профорієнтації та розвитку кар'єри», де можна знайти корисну інформацію та пройти тестування на визначення своїх soft skills.

Також батькам та їх дітям буде запропоновано техніку checklist професії, яка буде корисною при визначенні майбутньої спеціальності.

Якщо для Вас також актуальна тема вибору професії старшокласника - долучайтесь до наших вебінарів «Батьки+діти: вибір професій» за посиланням - https://join.skype.com/ouUiC5wl9cVI

#служба_зайнятості #КОЦЗ #вебінар #батьки_та_діти