Вебінар з обміну кращими практиками «Якісні освітні послуги: від дитячого садка – до університету третього віку»

Дата: 02.06.2021 17:17

3 червня у форматі відеоконференції відбудеться вебінар з обміну кращими практиками «Якісні освітні послуги: від дитячого садка – до університету третього віку».

Цільова аудиторія: представники/-ці органів місцевого самоврядування України всіх рівнів, громадські активісти/-ки, батьки, вчительська спільнота та просто небайдужі мешканці/-ки українських громад.

Захід організовується Міністерством розвитку громад та територій України спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні».

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування» Асоціація об'єднаних територіальних громад є парнтером конкурсу 2021 року.

Проєкт програми вебінару вкладено.

Реєстрація відкрита за посиланням https://forms.gle/pU3FVgeJh7z36hbaA