В ГУ ДПС у Київській області відбулося чергове засідання Громадської ради

Дата: 02.06.2021 17:45

В рамках координації заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації податкової політики 31.05.2021 в Головному управлінні ДПС у Київській області відбулось чергове засідання Громадської ради.

У ході зустрічі з представниками громадськості податківці обговорили підсумки роботи органів ГУ ДПС у Київській області за І квартал 2021 року, результати кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2020 році, співпрацю з об’єднаними територіальними громадами щодо погашення податкового боргу платниками податків, зокрема, комунальними підприємствами, хід проведення операції «Урожай» та інше.

Крім того, розглянуто й ряд організаційних питань діяльності Громадської ради при ГУ ДПС у Київській області, зокрема, план подальшої роботи зазначеного консультативно-дорадчого органу.

Підсумовуючи результати засідання Громадської ради, виконуючий обовязки начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський зазначив, що лише діалог державних органів із громадою може забезпечити високий рівень податкової культури платників, створить умови розуміння декларування доходів як виконання обовязку щодо сплати податків перед державою та суспільством, що невідворотно призведе до економічного росту та благополуччя кожного.