Спортивно, яскраво та весело! Саме так пройшов «KidsOpenFest»

Дата: 06.06.2021 15:28

5 червня відбувся захід, присвячений Дню захисту дітей, від якого всі присутні отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин. Маленькі учасники брали участь у різноманітних конкурсах та іграх, одержували призи. Також були нагороджені обдаровані діти громади.

На святі були присутні директора всіх шкіл громади, старости Семиполківського, Людмила Пастушенко, та Мокрецького, Чернишова Галина, округів, а також діти з дитячого будинку «Надія» разом з директором Цахло Марина.

Також, з подарунками, завітав Андрій Супрун - керівник апарату Броварської райдержадміністрації.

Дякуємо Броварське районне управління поліції, які дбали не лише про безпеку, а й в ігровій формі провели для дітей лекцію про правила дорожнього руху, а також безпечного поводження на вулиці та вдома.

Діти, вчителі та батьки, які щодня долаючи життєві труднощі заради таких посмішок на вустах малечі, щиро раділи сказаним словам та гостям, що завітали до них на свято.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису