До уваги аграріїв!

Дата: 09.06.2021 13:32

На виконання Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки на період до 2021 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 р. № 1437-р, та Меморандуму про співпрацю від 02.07.2018 р. Управління агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації спільно з Центром професійних бухгалтерів (Метелиця В.М.) організовує щоквартальні семінари за міжнародною програмою CPA Agro в рамках реалізації завдань Управління.

Семінар підготовлено для керівників, бухгалтерів, кадровиків та юристів аграрних підприємств на тему: «Старт ринку землі, коригування зарплатної звітності, норми витрат ПММ, зміни 20-ОПП, трудові та касові штрафи».

Місце проведення

9:00 – реєстрація

10:00 – початок семінару

Броварська райдержадміністрація,

м. Бровари вул. Гагаріна 15

(2 пов. Мала зала)

Семінари заплановано провести з виконанням протиепідемічних вимог, визначених постановою КМУ №1236 та рекомендаціями МОЗ №50, зокрема, з обов’язковим використанням масок, проведенням дезінфекції, дотриманням соціальної дистанції.

Додаткова інформація на сайті: http://www.cpau.kiev.ua. Зареєструватись на семінар можна до 18 червня 2021 р. Контактна особа: Метелиця Наталія Віталіївна, тел.: +38(067) 132-15-22, +38(050) 555-01-85, e-mail: ptalavita@ukr.net.