ДВА ЦЕНТРИ МАСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ НАЙБЛИЖЧИМИ ВИХІДНИМИ ЗАПРАЦЮЮТЬ НА КИЇВЩИНІ

Дата: 09.06.2021 13:43

На Київщині найближчими вихідними розпочнуть роботу центри масової вакцинації. Вони будуть розташовуватись у Броварах і Білій Церкві.

Про це повідомив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін під час інтерв’ю виданню «КиевVласть».

«За динамікою щеплень Київщина займає лідируючі позиції – 4 місце в країні. Таких високих показників нам вдалось досягти, оскільки ми працювали без свят і без вихідних. Для нас важливо не втрачати часу. І хочу зазначити, щодня у нас знаходяться охочі вакцинуватися. Тож коли в ЗМІ з‘являється інформація про те, що в Київській області за добу не було вакциновано жодної людини, в наших реаліях це означає лише те, що ми використали весь запас виділеної на наш регіон вакцини. Щойно отримуємо наступну партію, наші медики продовжують щеплення. А завдяки відкриттю двох центрів масової вакцинації щеплення проти COVID-19 зможемо долучити до кампанії з імунізації ще більше наших жителів», – прокоментував Василь Володін.

Довідково:

Центри масової вакцинації працюватимуть у вихідні дні. У них зможуть отримати щеплення громадяни, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт «Дія» або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я.

Щеплення відбуватиметься тільки для тих людей, кого на вакцинацію попередньо запросили телефонним дзвінком. Пріоритет надаватиметься людям похилого віку.

Вакцинація у таких центрах відбуватиметься із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних вимог. В них передбачені місця для внесення даних, проведення щеплення та очікування після нього.

Дізнайтеся більше про вакцинацію від COVID-19 на сайті  та за телефоном контакт-центру 0 800 60 20 19.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА