День села Семиполки! 1041 рік!

Дата: 22.06.2021 11:34

Яскравим дійством став День села Семиполки, які відсвяткували свої 1041 рік. Пісня лунала від усюди, неймовірні хореографічні постановки та гуморески, не залишили присутніх байдужими. Концертна шоу-програма, яка була насичена талановитими жителями села та гостями, чередувалась з врученням нагород та подяк.

Для привітання на свято завітали: селищний голова Юрій Плакся, заступник селищного голови Грабовецька Наталія, керуюча справами Тараненко Ірина, староста села Пастушенко Людмила, заступник командира військової частини А0415 з морально-психологічного забезпечення - підполковник Мойсеєв Тарас, настоятель Свято-Троїцького храму - Лесько Микола Петрович, заступник головного редактора всеукраїнської газети «Справи сімейні» - Грабовенко Людмила, голова ГО федерації жінок за мир в усьому світі- Коцеба Тетяна, заслужена артистка України-Персанова Ірина, почесні жителі села та місцеві депутати.

Розвагою для наймолодших гостів свята стали солодка вата, поп-корн, безкоштовне морозиво, пейнтбол, стрибки на батутах та інші атракціони.

Також всіх присутніх чекав смачний куліш.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного

Село - квітуче і красиве. Але справжньою окрасою його є люди.