Привітання до Дня державного службовця!

Дата: 23.06.2021 12:52

Державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально орієнтованою, ефективною. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни.

“В основі будь-якої державної системи завжди – люди. Люди, які виконують закони. Люди, які впроваджують державні рішення. Люди, які своєю працею поєднують сотні установ та організацій, структур і управлінь в єдиний організм, який і є нашою державою. Сьогодні ми відзначаємо професійне свято цих українців – День державної служби” Володимир Зеленський.

Калитянська селищна рада щиро вітає всіх державних службовців з професійним святом та бажає успіхів, терпіння, сили волі, міцного здоров'я, щирих друзів та творчої наснаги!