Профорієнтація

Дата: 13.07.2021 16:38

Фото без опису

Розпочалося літо... і для дітей — це час відпочинку від навчання в школі. Але відпочинок повинен бути активним, насиченим та пізнавальним. Час коли можна повністю зважити свої мрії та сили, здібності та інтереси, свою позицію та думку батькив перед важливим кроком в житті – вибором професії. З метою інформування учнівської молоді щодо важливості правильного вибору майбутньої професії в сучасних соціально-економічних умовах та з метою активізації процесу професійного самовизначення Київським обласним центром зайнятості спільно з Броварським міськрайонним центром зайнятості 13.07.2021 року було проведено онлайн вебінар  на тему: «Вибір професії: батьки+діти»,  на якому була надана інформація:

• Що передбачає правильний та обґрунтований вибір професії ?
  • Яким чином визначити професійні інтереси, здібності старшокласника?
  • Що врахувати при обранні спеціальності?
  • Де знайти відповідність між обраною професію та можливостями працевлаштування в подальшому?

Також Броварський міськрайонний центр зайнятості запрошує всіх бажаючих пройти профдіагностичне тестування за допомогою платформи

«МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». https://myprofession.com.ua , та отримати безкоштовні індивідуальні консультації. З початку року вже пройшли тестування та отримали консультацію з профорієнтації  50 учнів різних навчальних закладів міста Броварів та області.

Відтепер система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості, або отримати код доступу у Броварському Центрі Зайнятості за телефоном: (04594) 6-64-21, (каб.№ 11, каб. № 14).