Київська обласна державна адміністрація запрошує делегації новоутворених районів Київської області, із залученням громад, долучитися до події

Дата: 19.07.2021 14:55

На виконання указу президента України від 25.02.2015 №107/2015 "Про вшанування пам'яті князя Київського Володимира Великого - творця середньовічної європейської держави Руси-України" за сприяння управління культур та управління туризму Київської обласної державної адміністрації, 24 липня в Парку "Київська Русь"(с. Копачів, Обухівський район) пройде обласне святкування Дня Хрещення Русі.

У програмі заходів: розважальна програма з кінно-трюковими виступами, театралізацією історичних подій, давньослов’янськими обрядами, смачними стравами з багаття, прогулянки на конях і багато іншого життя наших пращурів часів Київської Русі.

Таймінг:

• Реєстрація та заїзд делегацій та представників семи районів розпочнеться о 10:00.

• Офіційна частина відкриття свята о 16:00- 16:30.

• Обхід та привітальні програми районів розпочнуться о 16:30.

Якщо у вас є бажання представити нашу громаду та Броварський район, а саме: презентувати досягнення культурно-мистецького, туристичного, історико наукового, промислового, сільськогосподарського потенціалу, тоді звертайтесь за телефоном: +380672768303