Дата: 27.07.2021 13:24

29 липня 2021 року в Калитянській ОТГ буде проводитись масова вакцинація від Коронавірусної хвороби жителів нашої громади, на базі Калитянської медичної амбулаторії (смт Калита, вул.Миру,53).

Щеплення буде проводитись вакциною MODERNA BIOTECH, Сполучені Штати Америки.

Реєстрація розпочнеться в Калитянській медичній амбулаторії о 8.30, а вакцинація з 10.00 до 14.00.

Вакцинація дозволена особам, які досягли 18 років та які не мають анафілактичних реакцій на попередні введення вакцин.

Ефективність вакцини становить 94% після 2-х кратного введення. Ревакцинація проводиться через 28 днів.

Можливі побічні реакції: головний біль, слабкість, нудота, блювання, м'язові болі, болі в суглобах і скутість, біль або набряк у місці інє'кції, відчуття сильної втоми, озноб, лихоманка. Всі побічні реакції зникають через 72 години. Лікування симптоматичне, але сімейного лікаря повинні повідомити про реакцію на щеплення.

Вакцина MODERNA BIOTECH, Сполучені Штати Америки, пройшла реєстрацію ВООЗ та Європейським агенством з лікарських засобів.

Після проведення двічі щеплення ви можете отримати Міжнародний сертифікат у сімейного лікаря, з яким заключена декларація.

Якщо у вас виникли питання, ви можете зателефонувати за номером 044 290 47 23 для отримання більш детальної інформації.
З повагою, директор КНП ЦПМСД Калитянської селищної ради, Кудрявцева Тетяна