Запрошуємо до участі у фестивалі «Пульс Гідності»!

Дата: 05.08.2021 21:58

24 серпня 2021 року в Києві вперше відбудеться фестиваль «Пульс Гідності». Фестиваль об?єднає в історичному центрі міста, на Володимирській гірці, багато унікальних локацій і майданчиків, які продемонструють громаді та гостям столиці успішні здобутки захисників і захисниць України.

Також захід залучить відомих гостей, громадських активістів, музикантів, спортсменів, лідерів ветеранського розвитку, мешканців і гостей Києва. Одна з ключових локацій заходу - ярмарок ветеранського підприємництва
«Створено Захисниками».

В рамках співпраці та задля того, щоб наша громада мала можливість гіднопредставити на фестивалі продукцію і послуги наших захисників, підтриматиїх в розвитку власної справи, а також розказати про власні здобутки на
головному святі країни запрошуємо до участі та повідомляємо: Міністерством у справах ветеранів України підготовлено анкети учасника ярмарку підприємницьких ініціатив ветеранів війни «Створено Захисниками»
в рамках фестивалю «Пульс Гідності» присвяченого до Дня Незалежності,
що розміщена за посиланням https://cutt.ly/hQsq6tC .

У вирішенні організаційних питань прохання звертатись до Виконавчого комітету Калитянської селищної ради за тел. (04594)68303 або (04594)68798.