Шукачам роботи Броварщини вкотре запропонували військову службу за контрактом

Дата: 01.09.2021 14:01

З метою працевлаштування громадян на військову службу за контрактом до Збройних Сил України 31 серпня 2021 року в Броварському міськрайонному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій військової частини А0525.

Презентував частину заступник командира по роботі з особовим складом - Ян Вербський, який наголосив, що професія військовослужбовця є актуальною та перспективною, забезпечує соціальні гарантії та гідне грошове забезпечення. Серед представлених вакансій в/ч А0525 такі як: технік, сержант матеріального забезпечення, начальник приймального/передавального радіовузла, начальник радіостанції,, начальник апаратної, начальник складу, командир автомобільного відділення, водій, радіотелеграфіст, оператор, водій-електрик та ін.

Захід пройшов жваво та інформативно. Присутні отримали повну інформацію про умови військової служби, побут та матеріальне забезпечення. По закінченню заходу кандидати, які зацікавилися пропозицією, мали змогу пройти попередню співбесіду та отримали необхідні контакти для подальшого просування на військову службу.