Тренінг «Як інтегрувати свій військовий досвід у цивільну кар’єру».

Дата: 17.12.2021 09:35

Ветерани АТО/ООС, які перебувають на обліку у Броварському міськрайонному центру зайнятості, 10 та16 грудня цього року взяли участь у онлайн тренінгу «Як інтегрувати свій військовий досвід у цивільну кар’єру». Захід проводила Оксана Філоненко, виконавча директорка громадської організації «Центр зайнятості Вільних людей», засновниця та координаторка проєкту «Воїну – гідна праця», розробниця програм соціальної адаптації через навчання, працевлаштування та розвиток підприємництва для людей, які пережили травматичні події, засновниця всеукраїнської інформаційної кампанії «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО». Основна мета тренінгу: підвищити обізнаність ветеранів про те, як можна інтегрувати військовий досвід у цивільну професію та налагодити діалог між ветеранами та роботодавцями.

Під час тренінгу учасники дізналися: про переваги і недоліки військового досвіду, та як вони можуть впливати на процес пошуку роботи; розібрали поняття «hard & soft skills»; проаналізували свої професійні навички, набуті під час служби; отримали рекомендації щодо складання резюме та мотиваційного листа, на які будуть відгукуватися роботодавці; дізналися, як успішно пройти співбесіду; отримали добірку актуальних можливостей з навчання, перекваліфікації та кар’єрних консультацій для ветеранів.

Учасники онлайн тренінгу отримали відповіді на свої запитання.