З Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 01.01.2022 14:15

Прийміть найщиріші вітання  від Виконавчого комітету Калитянської селищної ради з нагоди світлих зимових свят - Нового року та Різдва Христового!

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі бажаємо вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай цей рік буде повний справджених надій, виконаних мрій, досягнутих цілей і приємних відкриттів! Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.