До уваги громадян на яких поширюється дія законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» щодо виплати разової грошової допомоги у 2022 році ( на виконання Постанови №540 від 07.0

Дата: 15.07.2022 15:58

ОГОЛОШЕННЯ !!!

З метою забезпечення у 2022 році виплат разової грошової допомоги ветеранам війни, особам на яких поширюється дія законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» Виконавчий комітет Калитянської селищної ради повідомляє, що відповідно до Постанови №540 від 07.05.2022 року «Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» грошові виплати здійснюються за особистим зверненням громадян. Відповідно до Порядку визначеного Постановою № 540:

-Отримувачам грошової допомоги із числа військовослужбовців, поліцейських, осіб начальницького і рядового складу, які проходять службу (крім осіб, зазначених у підпункті 1 пункту 3 Порядку (Постанова 540 від 07.05.2022), виплата грошової допомоги здійснюється шляхом перерахування коштів місцевими органами соціального захисту населення, центрами по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат на спеціальні рахунки військових частин, установ, організацій за місцем їх служби.

-Отримувачам грошової допомоги, які не є військовослужбовцями, поліцейськими, особами начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, служби судової охорони, особами начальницького і рядового складу Державної кримінально-виконавчої служби (крім осіб, зазначених у підпункті 1 пункту 3 Порядку (Постанова 540 від 07.05.2022), виплата грошової допомоги здійснюється шляхом перерахування коштів місцевими органами соціального захисту населення, центрами по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат на поточні рахунки таких осіб в уповноважених банках .

Тому, для отримання грошової допомоги необхідно подати пакет документів до відділу СЗН Виконавчого комітету Калитянської селищної ради, а саме:

• Копія паспорта (довідка про місце реєстрації – додаток до паспорта);
  • Копія ідентифікаційного номеру;
  • Копія посвідчення, що підтверджує статус;
  • Картка реквізитів.

Для отримання зазначеної грошової виплати документи необхідно подати до 30 вересня 2022 року.