ОГОЛОШЕННЯ про наявність вакансій у Виконавчому комітеті Калитянської селищної ради

Дата: 03.11.2022 15:46

Начальник відділу цивільного захисту населення, мобілізаційної роботи та військового обліку

Кваліфікаційні вимоги

- Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

- Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Основні завдання

-Організація забезпечення цивільного захисту населення на території Калитянської громади, розробка проєктів розпоряджень селищного голови, проєктів рішень Калитянської селищної ради та її виконавчого комітету; підготовка інформаційних та аналітичних матеріалів;. надання громадянам методичної допомоги з  питань цивільного захисту;

-Розгляд в установленому законодавством порядку звернень громадян, місцевих депутатів;

-Контроль за реалізацією вимог техногенної безпеки на потенційно небезпечних об’єктах та інших суб’єктах господарювання, які можуть створити реальну загрозу виникнення аварії на території громади;

-Розробка місцевих програм та планів заходів у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, забезпечення техногенної та пожежної безпеки; забезпечення оповіщення та інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій; забезпечення організації та здійснення евакуації населення у безпечні райони, їх розміщення та життєзабезпечення; організація роботи евакуаційної комісії на місцевому рівні; забезпечення дотримання в селищній раді законодавчих актів з охорони праці та дотримання правил пожежної безпеки.

ОКЛАД – 6 900,00 грн (+ доплата за ранг, доплата за вислугу років (за наявності), надбавка та премія за результатами роботи); Один раз на рік надається матеріальна допомога для оздоровлення та матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань; Надається оплачувана відпустка на 30 календарних днів.

______________________________________________________________________________

Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та господарського забезпечення

Кваліфікаційні вимоги

- Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою.

- Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби бажаний;

- Володіння комп’ютером на рівні користувача, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Основні завдання

-Реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища та інфраструктури;

-Координація роботи, пов’язану з наданням населенню Калитянської територіальної громади житлово-комунальних послуг підприємствами-надавачами цих послуг незалежно від форм власності;

-Здійснення в межах своєї компетенції контролю за станом експлуатації та утримання житлового фонду, благоустрою, доріг, вулиць та інших об’єктів комунального господарства Калитянської територіальної громади, незалежно від форм власності;

ОКЛАД – 5 100,00 грн (+ доплата за ранг, доплата за вислугу років (за наявності), надбавка та премія за результатами роботи); Один раз на рік надається матеріальна допомога для оздоровлення та матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань; Надається оплачувана відпустка на 30 календарних днів.

Резюме надсилати на електронну адресу: kalyta.kadru@gmail.com