До уваги жителів Броварського району!

Дата: 27.12.2022 09:15

Управління соціального захисту населення Броварської районної державної адміністрації повідомляє жителів Броварського рай     ону про те, що в зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 07.03.2022   № 214 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги та пільг на період введення воєнного стану» (зі змінами) змінюється порядок надання державних соціальних допомог та пільг.

Строк виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, допомоги на дітей одиноким матерям, допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, допомоги на дітей, хворих на тяжкі захворювання, яким не встановлено інвалідність, щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею, тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме, допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю та пільг, які було призначено раніше, продовжується особам, які проживають на території територіальних громад, включених до переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2022 р. № 562.

Особам, які не проживають на території територіальних громад, включених до переліку, строк виплати державної соціальної допомоги та пільг продовжується  лише до 31 грудня 2022 р. (включно).

Тобто всі отримувачі допомог:

- малозабезпеченим сім’ям;

- на дітей одиноким матерям;

- на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

- на дітей хворих на тяжкі захворювання, яким не встановлена інвалідність;

- грошова допомога особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю  І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу і здійснює за нею догляд;

- дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;

- допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсію;

- державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;

- допомога особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю;

- пільг, які були призначені по доходам раніше ( пільги багатодітним сім’ям, учасникам війни та дітям війни, медичним  працівникам, працівникам культури та освіти)  повинні з 01 січня 2023 року подати новий пакет документів до ЦНАПів або управлінь соціального захисту територіальних громад.