Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Калитянської селищної територіальної громади!

Дата: 05.07.2023 13:52

Повідомляємо вас про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати за землю!

Відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України, земельний податок – це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення, визначених п. 281.1. ПКУ.

Шановні громадяни, для уникнення відповідальності у вигляді штрафу щодо невиконання покладених обов’язків згідно чинного законодавства України необхідно провести оплату земельного податку  до 30.08.2023р.

Для проведення звірки даних про користувачів та власників земельних ділянок просимо звертатись до  відділу містобудування, архітектури, земельних ресурсів та екології  Виконавчого комітету Калитянської селищної ради або до старостинських округів. Громадянам мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, документи, які підтверджують право користування земельною ділянкою, та у разі наявності пільги, документ, що посвідчує право на її використання.

Для отримання квитанції  по сплаті земельного податку  звертатися:

-жителям смт.Калита та с.Опанасів – до відділу містобудування, архітектури, земельних ресурсів та екології Виконавчого комітету Калитянської селищної ради;

-жителям населенних пунктів: Семиполки, Заворичі, Мокрець, Бервиця-

до старостинських округів.

Або сплатити самостійно, згідно банківських реквізитів:

Банківські реквізити:

Одержувач платежу :   ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Ідентифікаційний код одержувача:   37955989

Код установи банку:   899998

Поточний рахунок одерж .: UA618999980334169813000010724

Установа банку:    Казначейство України(ел. адм. подат.)

Призначення платежу : ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК з фізичних осіб

Код бюджетної класифікації :  18010700

П.І.Б:___________________________________________________

Ідентифікаційний номер платника:__________________________

Сума податку:___________ грн.

Зберігайте квитанції про оплату!