Вступна кампанія 2024-2026 р.

Дата: 11.04.2024 08:33

Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (м. Полтава) здійснює профорієнтаційну роботу з набору кандидатів на навчання на новий навчальний період 2024 — 2026 років.

З метою здійснення військово-професійної орієнтації молоді, створення позитивного іміджу Збройних Сил України, популяризації військової служби серед юнацтва України.

Коледж здійснює підготовку  фахівців за освітньо-професійним рівнем «фаховий молодший бакалавр» для подальшого проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України. Термін навчання складає до 2-х років.

Після закінчення навчального закладу курсанти здобувають освіту за такими спеціальностями:

• 122 «Компютерні науки»;
  • 172 «Електронні комунікації та радіотехніка».

Курсанти знаходяться на повному державному забезпеченні, яке включає: грошове, житлове, речове та медичне забезпечення, триразове харчування.

Після закінчення навчання випускники отримують гарантоване працевлаштування за напрямками підготовки з присвоєнням військового звання «молодший сержант».

В ході вступної кампанії абітурієнти проходять психологічне обстеження, медичний огляд військово-лікарською комісією та оцінку рівня фізичної підготовки.

На навчання приймаються громадяни  України, які мають повну загальну середню освіту: цивільна молодь та ліцеїсти віком від 17 до 30 років, в тому числі ті, яким 17 виповнюється у рік вступу до навчального закладу, а також військовослужбовці строкової служби та служби за контрактом віком до 30 років.

Зазначена інформація може бути особливо корисною для випускників інтернатів, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей із багатодітних родин,  а також дітей, яким на час закінчення навчальних закладів виповнюється 17 років, і які одразу після випуску не можуть бути офіційно працевлаштованими.

Вступні випробування проводяться за такими варіантами:

1. За сертифікатами Національного мультипредметного тесту з предметів:
    -Українська мова;
    -Математика;
    - На вибір: Фізика, Іноземна мова, Історія України, Хімія, Біологія.

2. За вступними іспитами у вигляді мультиредметного тестування:

-Українська мова;
-Математика;
- На вибір: Фізика, Історія України.

За додатковою довідковою інформацією звертатися за телефонами:

(093)-129-46-24;             (096)-203-48-43;                          (063)-960-30-57.

(096)-550-41-85;             (095)-749-69-01;                          (063)-736-10-08.