ОГОЛОШЕННЯПРО ВИЯВЛЕННЯ ТА ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК БЕЗХАЗЯЙНОГО МАЙНА

Дата: 22.05.2024 11:19

Відповідно до рішення Калитянської селищної ради від 15.02.2024 р. № 2571-83-VІІІ «Про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, розташованого на території Калитянської селищної територіальної громади для подальшого набуття права власності (зі змінами)» Виконавчий комітет Калитянської селищної ради повідомляє, що на території Калитянської селищної територіальної громади Київської області виявлено та розпочато процедуру визнання безхазяйним наступного нерухомого майна:

• громадську будівлю, що розташована за адресою: Київська область, Броварський район, с. Заворичі, вулиця Радна, будинок 33 А (Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна від 29.02.2024 р. №367850191, номер запису про взяття на облік 20767);
  • групу нежитлових приміщень (першого поверху «Громадського центру», кафе), що розташовані за адресою: Київська область, Броварський район, смт Калита, провулок Ювілейний, 4 (Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна від 01.05.2024 р. №376743547, номер запису про взяття на облік 20921).

Можливі власники зазначеного майна мають змогу протягом року з дня взяття на облік звернутися з підтверджуючими правовими документами до Центру надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Калитянської селищної ради (тел. (04594)47-5-49; (04594)47-5-47; (04594)47-5-46, за адресою: пров.Ювілейний, 4, смт.Калита, Київської обл., електронна адреса:
 Kalyta-rada@ukr.net) для зняття його з обліку як безхазяйного.