Півфінал обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє»

20 листопада 2018 року в м.Бровари в МКЦ «Прометей» пройшов півфінал обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє».

Завданнями та цілями заходу є:  виховання та підвищення патріотизму та патріотичного духу серед молоді, підвищення престижу робітничих професій у сфері сільського господарства та переробній промисловості сільськогосподарської продукції, запобігання безробіттю у молодіжному середовищі, інформування молоді про стан та тенденції ринку праці, популяризація актуальних професій та спеціальностей, пропаганди важливості орієнтованого на потреби ринку праці вибору професії, залучення учнівської молоді до творчої діяльності, активізацію молодіжного руху в Київській області та організацію дозвілля молоді.

У півфіналі обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє»  взяли участь команди м. Бориспіль «PROфесіонали», Бориспільського р-ну «Еліт», м.Бровари «Угарний газ», Броварського р-ну «ПП Пухівські приколісти»,  Броварського р-ну Калитянське ОТГ «Калитянські ботани», Вишгородського р-ну «Трудові резерви», та К- Святошинський р-н «Вітаміни». Загальна кількість учасників Заходу становить більш 200 чоловік. Команди приїхали зі своїми вболівальниками, які завдяки своїй активності, плакатам та підбадьорюючим гаслам підтримували свої команди та надихали їх на гру.

Змагання проходили в м.Бровари в МКЦ «Прометей» у  святково прикрашеному залі. Свято відкрив директор Київського Обласного Центру Зайнятості Дармостук Денис Георгійович, він побажав усім командам удачи та перемоги.

Учасники команд проявили себе та показали творчий підхід, креативність, виконавську майстерність, артистизм, винахідливість, гумор, грамотне використання термінів, лексики та культуру виступів,  і тому членам журі було досить важко оцінювати команди.

Переможця було все ж таки визначено. Ним стала команда Броварського р-ну с. Пухівка «ПП Пухівські приколісти», яка змогла себе достойно презентувати на профорієнтаційному змагально-мотиваційному Заході «Обери майбутнє», та отримати перемогу  набравши 19,45 балів. Друге місце зайняла команда м. Броварів «Угарний газ» з невеликім відривом , та третє місце зайняла команда «Вітаміни» К-Святошинського р-ону. В номінації за творчоорігінальний підхід була нагороджена грамотою команда Броварського р-ну Калитянської ОТГ «Калитянські ботани».

Вітаємо з почесним першим місцем команду «ПП Пухівськи приколісти», а саме: капітана команди – Федоренко Дарину, а також Поліщука Назара, Белея Павла, Вашука Олександра, Лисак Марію, Шевель Кирила, Пономаренко Діану, Шеверун Марію, Колейчука Івана, Соломянюк Вероніку і безумовно керівників команди – Микал Надію Костянтинівну,   Миронову Людмилу Анатоліївну, Бахній Оксану Олександрівну, які допомогли та підготували дітей до участі в конкурсі .

Всі команди були відзначені та  нагороджені грамотами, команда – переможець спеціальним призом. Команду – переможця «ПП Пухівські приколісти» чекає фінал конкурсу, якій пройде у грудні 2018 року у м.Переяслів-Хмельницькому.