Угода про співпрацю між Броварським міськрайонним центром зайнятості

#продовження_співпраці_з_Калитянською_ОТГ

Сьогодні 12 березня 2018 року в рамках продовження співпраці з Калитянською громадою підписано Угоду про співпрацю між Броварським міськрайонним центром зайнятості та Виконавчим комітетом Калитянської селищної ради на 2018 рік.

Під час зустрічі між в. о. голови ради Федоровською Ларисою Павлівною та директором центру зайнятості Вітером Максимом Кононовичем обговорювалися питання наближення соціальних послуг до жителів та підприємців громади, оперативного і безперешкодного реагування на потреби осіб з числа безробітних у сфері соціального захисту, шляхи подолання безробіття в сільській місцевості, надання якісних соціальних послуг роботодавцям, розвиток малого підприємництва, легалізація зайнятості та інші.

Директор Броварського МРЦЗ Вітер М.К. презентував послуги служби зайнятості для роботодавців та населення, а також зазначив те, що служба зайнятості є сервісною установою та виконує дуже важливу соціальну функцію, а саме є посередником між шукачами роботи та роботодавцями, тому в межах громади вкрай важливим є посилення ефективності надання послуг населенню та роботодавцям громади, наповнення бази вакансій задля широкого доступу до неї  шукачів роботи.

Також під час зустрічі було представлено та затверджено графік надання інформаційно-консультаційних послуг населенню та роботодавцям Калитянської громади фахівцями Броварського МРЦЗ  на  2018 рік.