Угода з Благодійною організацією «Київське обласне відділення «Благодійний фонд «СОС Дитяче Містечко»

22 травня 2018 року підписано угоду про співпрацю між Броварським міськрайонним центром зайнятості та Благодійною організацією «Київське обласне відділення «Благодійний фонд «СОС Дитяче Містечко». З метою удосконалення соціального партнерства і координації дій, спрямованих на вдосконалення системи профорієнтаційної роботи серед учнів «Благодійного фонду «СОС Дитяче Містечко», формування усвідомленого професійного вибору та підвищення іміджу робітничих професій. Броварський міськрайонний центр зайнятості, в особі директора Вітера Максима Кононовича з однієї сторони, і Благодійна організація «Київське обласне відділення «Благодійний фонд «СОС Дитяче Містечко», в особі директора Кріпак Олени Василівни з другої сторони, підписали дану Угоду.

СОС Дитячі Містечка є неурядовою, нерелігійною організацією, що надає можливість знедоленим дітям жити у сім’ї.

Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «СОС Дитячі містечка» Україна вже понад  13 років поширює міжнародні стандарти якості соціальних послуг на території України.

СОС Дитячі Містечка Україна розпочала свою діяльність одночасно з активним розвитком та встановленням державної системи соціальної роботи з дітьми, сім’ями  та молоддю, що дозволило ефективно налагодити роботу організації. Понад 11 років  діяльності підтримку отримали біля 6500 дітей з них майже 2400 сімей.

Інтереси дітей є  першочерговим завданням, саме тому ми зацікавлені у співпраці, вже затверджений графік проведення профорієнтаційних заходів з учнями Благодійної організації «Київське обласне відділення «Благодійний фонд «СОС Дитяче Містечко» фахівцями Броварського міськрайонного центру зайнятості на 2018 рік.

Звичайно ж це непростий шлях в сьогоднішніх реаліях, але ми налаштовані рішуче та готові до подолання перешкод.