Ярмарок_вакансій у Броварському центрі зайнятості

#Ярмарок_вакансій  у Броварському центрі зайнятості

19 квітня 2018 року у Броварському міськрайонному центрі зайнятості під гаслом “Живи та працюй в Україні» проведено Ярмарок вакансій. Його учасниками стали роботодавці та шукачі роботи Броварського регіону та міста Києва.

В Ярмарку взяли участь як постійні, так і нові учасники: ТОВ «Орімі Україна», ТОВ «Века України», ПРАТ «Броварський завод пластмас», ТОВ «Епіцентр – К», ПАТ «Броварський завод будівельних конструкцій», Броварська центральна районна лікарня, ФКВ Талісман ЛТД, ПРАТ «Спецбудмаш», Агрофірма Заворотичі та інші.

Ярмарок відвідали 550 безробітних та понад 150 осіб з числа незайнятого населення, які шукають роботу або бажають її змінити. Учасники заходу дізналися про діяльність підприємств, умови та оплату праці, графік роботи, транспортне обслуговування працівників. Мали можливість пройти співбесіду з представниками роботодавців щодо подальшого працевлаштування.

Представники роботодавців запропонували вакансії різного спрямування. Зокрема, ДП МА «Бориспіль» надали понад 70 вільних вакансій - водії автотранспортних засобів, робітники з комплексного обслуговування будинків,електромонтери та інші; ТОВ «Омега» 5 вільних вакансій – касир торговельного залу, вантажник, кухар, продавець продовольчого товару, пекар; Броварська філія ТОВ “Комплекс Агромарс”- 6 вакансій: птахівник, електрик дільниці, обліковець, теплотехнік, слюсар-ремонтник; ТОВ «Феракс» 4 вільних вакансій, в т.ч. для осіб з інвалідністю: менеджер із збуту, обвальник м’яса, прибиральник виробничих приміщень та інші. Також проведено опитування всіх запрошених представників підприємств, установ та організацій міста та району (шляхом анкетування) щодо визначення можливості працевлаштування громадян, які потребуватимуть соціального захисту протягом 2018 року та визначення можливості створення нових робочих місць за рахунок отримання компенсації єдиного соціального внеску.

На ПРАТ «Комбінат «Тепличний», який є постійним учасником заходів та активно співпрацює з центром зайнятості, для проведення тимчасових робіт з 23 квітня буде створено 6 робочих місць для роботи в теплицях, а з представниками ДП МА «Бориспіль» заплановано заходи на території підприємства у травні - червні 2018 року - «Дні відкритих дверей на виробництві» та професіографічні екскурсії.

В результаті проведення Ярмарку майже 150 шукачів роботи бажають відвідати підприємства, пройти співбесіду та детальніше ознайомитися з умовами праці вже на робочих місцях. Також 35 осіб вже залишили свої дані для подальшого працевлаштування; 11 осіб будуть спрямовані на професійне навчання; 20 осіб виявили бажання взяти участь в оплачуваних громадських роботах; майже 350 осіб отримали різноманітні консультації.