Живи та працюй в Україні !

Живи та працюй в Україні !

05 жовтня 2018 року були проведені інтерактивні профорієнтаційні уроки: «Професія та спеціальність», «Джерела інформації про світ професій», «Гендер і професія» серед учнів 8-А, 8-Б класів Калитянської ЗОШ I-III ст.. На заході  були присутні 47 учнів та класний керівник. Була надана інформація про послуги Броварського міськрайонного центра зайнятості. Було проговорено про фактори, які впливають на вибір майбутньої професії та помилки при виборі спеціальності. Також з учнями обговорили актуальність робітничих професій, визначили джерела інформації про світ професій. На запитання «Що таке професія, що таке спеціальність?» діти висловлювали свою думку, які психологічні особливості і риси характеру людина повинна мати, щоб побудувати кар’єру.Учні прослухали міні лекцію «Гендер і професія», дискутували на тему «Стать і Гендер», почули міфи і факти про гендер. Після обговорення були проведені  інтерактивні вправи на закріплення матеріалу, була надана інформація  про тестування професійної спрямованості.

Інформацію щодо проходження тестування можна отримати по телефону (04594) 6-64-21.