12 Березня, 2019 р., 16:22
Напевно, для переважної більшості українців слово «булінг» викликає такі ж зрозумілі асоціації, як «бінджвотчинг» чи «бодішеймінг». Та попри словесну новизну явище булінгу, на жаль, є вкрай поширеним серед українських підлітків.

04 Березня, 2019 р., 14:06
Виконавчий комітет Калитянської селищнї ради оголошує про намір передати в  оренду комунальне майно  стосовно якого надійшла заява про оренду а саме:

27 Лютого, 2019 р., 15:19
УВАГА ВАКАНСІЯ!!!

26 Лютого, 2019 р., 15:18
БРОВАРСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

25 Лютого, 2019 р., 14:31
Непоодинокими є випадки, коли громадяни звертаються до Головного територіального управління юстиції у Київській області з питаннями про повторне отримання свідоцтва про державну реєстрацію акту цивільного стану.

15 Лютого, 2019 р., 13:44
Фінансове управління Калитянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу планування доходів та видатків.