01 Березня, 2021 р., 14:36
Відтепер жителів Київщини мають можливість користуватись комплексною послугою «єМалятко» на порталі «Дія».
01 Березня, 2021 р., 14:36
В Україні буде реалізовано дієву судову реформу, яка гарантуватиме право кожного громадянина на чесний, незалежний та справедливий суд. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Розвиток правосуддя» у Києві.
25 Лютого, 2021 р., 12:46
З 1 березня відбудеться підвищення пенсій на 11%. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів 24 лютого. За його словами, така індексація — це обов’язок Уряду перед українськими пенсіонерами.
24 Лютого, 2021 р., 08:43
На території Київщини діє 513 міжміських і міжрайонних маршрутів. Вони сполучають населені пункти регіону один із одним, а також зі столицею. І наразі частина перевізників уже підготувала звернення щодо перегляду тарифів на проїзд.
24 Лютого, 2021 р., 08:42
Перспективи проєкту приміського залізничного транспорту City Express, що буде впроваджено на Київщині обговорили сьогодні, 23 лютого, під час Всеукраїнського форуму «Україна.30».