14 Січня, 2021 р., 13:59
Вже на цьому тиждні на нас чекає відчутне зниження температури до -14 вдень та -17 вночі. В цей період очікується активне використання опалювальних приладів у домівках та зростання навантаження на електромережі, тому ловіть ТОП-5 порад з енергоефективності взимку від ДТЕК Київські регіональні електромережі.
12 Січня, 2021 р., 09:24
03 листопада 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо права фізичної особи на зміну імені по батькові», який набрав чинності 01 січня 2021 року.
31 Грудня, 2020 р., 16:50
31 грудня 2020 року конкурсна комісія повідомляє про результати конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу господарського забезпечення, благоустрою та житлово-комунального господарства Виконавчого комітету Калитянської селищної ради:
29 Грудня, 2020 р., 13:51
До уваги кандидатів на заміщення вакантної посади начальника відділу господарського забезпечення, благоустрою та житлово-комунального господарства  Виконавчого комітету Калитянської селищної ради!