Податковий календар на травень 2018 року

Дата: 07.05.2018 14:18

З метою своєчасного звітування та забезпечення вчасної сплати належних платежів до бюджету, Броварська ОДПІ пропонує  платникам податків ознайомитись з податковим календарем на травень 2018 року скориставшись  електронним сервісом «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» який розміщено за посиланням  zir.sfs.gov.ua, інформаційна закладинка «Необхідно знати».

Зокрема, звертаємо увагу, що 10 травня 2018 року останній день подання звіту про суми податкових пільг за I квартал 2018 року (відповідно до п. 3 Порядку обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1233 «Про затвердження Порядку обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг»),  податкової декларації з податку на прибуток підприємств за I квартал 2018 року, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу (відповідно до п.п. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 Податкового Кодексу) та  фінансової звітності за I квартал 2018 року до органів ДФС платниками податку на прибуток (відповідно до п. 46.2 ст. 46 Податкового Кодексу, п. 5 Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року № 419 «Про затвердження Порядку подання фінансової звітності»).

Броварська ОДПІ