ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Дата: 14.08.2018 21:20

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Виконавчий комітет Калитянської селищної ради 14 серпня 2018 року повторно оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста I категорії відділу юридичного та кадрового забезпечення.

Вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади спеціаліста I категорії відділу юридичного та кадрового забезпечення:

1. Наявність громадянства України.

2. Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра, спеціаліста (напрямок – правознавство);

3. Стаж роботи за фахом не менше 1-го року.

4. Досвід роботи в органах місцевого самоврядування.

5. Вільне володіння державною мовою.

6. Знання Конституції України, знання Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», “Про місцеве самоврядування в Україні” та Кодекcу законів про працю України.

7. Володіння комп’ютером на рівні користувача, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

8. Підтримка цінностей служби в органах місцевого самоврядування, вміння працювати в команді, дисципліна і системність, ініціативність, вміння працювати в стресових ситуаціях, уважність, наполегливість, відповідальність, самоорганізація та саморозвиток, системність і самостійність в роботі.

2. Перелік необхідних документів на участь у конкурсі:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Заява про надання згоди кандидата на обробку його персональних даних;

3. Заповнена особова карта (форма П-2ДС);

4. Фотокартки розміром – 2 шт. (4 х 6 см);

5. Копія паспорта та ідентифікаційного номеру;

6. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

7.Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

8. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, подана  відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» ;

9. Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності);

10. Попередження про обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби.

Документи від бажаючих взяти участь в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення на сайті Калитянської селищної ради (по 12 вересня 2018 року) до відділу юридичного та кадрового забезпечення Виконавчого комітету Калитянської селищної ради, за адресою: смт. Калита, пров. Ювілейний,  4.

Телефон для довідок 68-3-03.