ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Дата: 11.02.2019 14:31

Виконавчий комітет Калитянської селищної ради 11 лютого 2019 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста I категорії відділу бухгалтерського обліку та завітності на період  відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та завітності Виконавчого комітету Калитянської селищної ради.

Вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади спеціаліста I категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності:

1. Наявність громадянства України.

2. Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра, спеціаліста (напрямок – облік та аудит, фінанси та кредит, економіка підприємства);

3. Стаж роботи за фахом не менше 1-го року бажаний.

4. Досвід роботи в органах місцевого самоврядування бажаний.

5. Вільне володіння державною мовою.

6. Знання Конституції України, знання Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», “Про місцеве самоврядування в Україні” та Бюджетного Кодекcу України.

7. Володіння комп’ютером на рівні користувача, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

8. Підтримка цінностей служби в органах місцевого самоврядування, вміння працювати в команді, дисципліна і системність, ініціативність, вміння працювати в стресових ситуаціях, уважність, наполегливість, відповідальність, самоорганізація та саморозвиток, системність і самостійність в роботі.

2. Перелік необхідних документів на участь у конкурсі:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Заява про надання згоди кандидата на обробку його персональних даних;

3. Заповнена особова карта (форма П-2ДС);

4. Фотокартки розміром – 2 шт. (4 х 6 см);

5. Копія паспорта та ідентифікаційного номеру;

6. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

7.Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

8. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, подана  відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» ;

9. Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності);

10. Попередження про обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби.

Документи від бажаючих взяти участь в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення на сайті Калитянської селищної ради (по 12 березня 2019 року) до відділу юридичного та кадрового забезпечення Виконавчого комітету Калитянської селищної ради, за адресою: смт. Калита, пров. Ювілейний,  4.

Телефон для довідок 68-3-03.