Про проведення професіографічної екскурсії в управлінні поліції

Дата: 01.10.2019 20:53

25 вересня 2019 року Броварським міськрайонним центром зайнятості спільно з Броварським відділом Головного управління національної поліції в Київській області, відбулася професіографічна екскурсія для учнів шкіл району та ОТГ, де були присутні 49 учнів та керівники груп. Була надана інформація про ситуацію, що склалася на локальному та регіональному ринках праці, характеристика актуальних на ринку праці професій, які використовуються на даному підприємстві (соціально-економічне значення професії, вимоги професії і роботодавця до працівника, характеристика умов праці, перспективи кар’єрного зростання). А також:  "Як правильно вибрати майбутню професію?", "Як проходить навчання та робота правоохоронців?", "Які заклади в Україні готують майбутніх поліцейських" - відповіді на ці та інші питання змогли отримати учні 9-х класів: Великодимерського ліцею, Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст.та Семиполківський НВК під час відвідування місцевого відділу поліції.

Екскурсія почалася з першого поверху управління національної поліції, куди звертаються громадяни за допомогою. Патру?льна полі?ція — підрозділ Національної поліції України, що здійснює цілодобове патрулювання вулиць, а також першим реагує на виклики за екстреним номером 102. Далі екскурсія продовжувалась в актовому залі демонстрацією спеціальних засобів захисту.  Юні відвідувачі мали змогу спробувати себе в ролі криміналістів, патрульних поліцейських. Наостанок ювенальні поліцейські нагадали старшокласникам про важливість дотримання правил дорожнього руху та зазначили, що вони завжди можуть розраховувати на їх підтримку та захист.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису