Оголошення про конкурс

Дата: 03.04.2020 08:25

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Виконавчий комітет Калитянської селищної ради 02 квітня 2020 року повторно оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу господарського забезпечення, благоустрою та житлово-комунального господарства Виконавчого комітету Калитянськоїселищної ради.

Вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади начальника відділу господарського забезпечення, благоустрою та житлово-комунального господарства:

1. Наявність громадянства України.

2. Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра, спеціаліста;

3. Досвід роботи за фахом не менше 1-го рокубажаний.

4. Досвід роботи в органах місцевогосамоврядування або в державній службі не менше 1 року.

5. Вільне володіння державною мовою.

6. Знання Конституції України, знання Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», “Про місцеве самоврядування в Україні” та «Про благоустрій населених пунктів»»

7. Володіння комп’ютером на рівні користувача, вміння користуватись оргтехнікою, знання программ Microsoft Office (Word, Excel), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережіІ нтернет.

8. Підтримка цінностей служби в органах місцевого самоврядування, вміння працювати в команді, дисципліна і системність, ініціативність, уважність, наполегливість, відповідальність, самоорганізація та самостійність в роботі.

2. Перелік необхідних документів на участь у конкурсі:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Заява про надання згоди кандидата на обробку його персональни хданих;

3. Заповнена особова карта (форма П-2ДС);

4. Фотокартки розміром – 2 шт. (4 х 6 см);

5. Копія паспорта та ідентифікаційного номеру;

6. Копіїдокументів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

7.Копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних);

8. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, подана  відповідно до Закону України «Про запобіганнякорупції» ;

9. Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності);

10. Попередження про обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби.

Документи від бажаючих взяти участь в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення на сайті Калитянської селищної ради (по 01 травня 2020 року) до відділу юридичного та кадрового забезпечення Виконавчого комітету Калитянської селищної ради, за адресою: смт. Калита, пров. Ювілейний,  4.

Телефон для довідок 68-3-03.