Презентації навчальних закладів в он-лайн режимі

Дата: 12.02.2021 11:21

Київський обласний центр зайнятості

БРОВАРСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

вул. Ярослава Мудрого, 92, м. Бровари, 07401, тел/факс (04594) 6-11-61

E-mail: brovari@koblcz.gov.ua

Код ЄДРПОУ: 22200774

12.02.2021р.   №                                                                  На  №__________ від ________

Київський обласний центр зайнятості

Відділ інформаційної роботи

Презентації навчальних

закладів в он-лайн режимі

11 лютого 2021 року Київський обласний центр зайнятості разом з Державною прикордонною службою України проводили презентацію профільного навчального закладу: Національна академія Державної прикордонної служби України  (далі – НАДПСУ) , де були присутні 23 учня та керівник групи Броварської спеціалізованої школи ім. Василя Стуса №5.

Он-лайн презентація проходила у формі демонстрації відеоролика про  Національну академію Державної прикордонної служби України.  Учням була надана інформація  про навчальний заклад, про умови вступу. Курсанти академії розповідали про навчальний процес та умови навчання в академії. Планується також он-лайн презентація навчального закладу Національна академія Національної Гвардії України (далі – НАЦГУ).

Графікі проведення презентацій:

НАДПСУ – щоденно, з 14.00 – 15.00 у період з 09 по 26 лютого 2021 року включно. Посилання-запрошення для учасників Skype-презентації:

НАЦГУ – 26 лютого 2021 року о 10-00 год.

Посилання-запрошення для учасників Skype-презентації:

До участі у презентаціях запрошуються: учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти та їх батьки, шукачі роботи віком до 30 років (особи без професії, демобілізовані після проходження строкової служби (служби за контрактом), учасники бойових дій, ветерани АТО/ООС).

Додаткові питання за номером телефону: (04594) 66421 Броварський міськрайонний центр зайнятості.

Директор                                                                                                              Максим ВІТЕР

Марина ЛЕВКОВИЧ

(04594) 6-64-21