Інформація щодо допомоги від ООН ЮНІСЕФ сім'ям з дітьми, які мешкають на деокупованих територіях

Дата: 06.06.2022 16:10

Програма допомоги від Мінсоцполітики спільно з дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ дозволить отримати допомогу       сім'ям, які мають троє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років.        (https://www.unicef.org/ukraine/)

Також на таку допомогу можуть розраховувати ті, хто має двох і більше дітей віком до 18 років, з яких хоча б одна дитина з інвалідністю.

Щоб отримати цей вид допомоги, потрібно заповнити заявку на сайті ЮНІСЕФ. Якщо ви відповідаєте критеріям програми, вам буде нараховано тримісячну допомогу в розмірі 2 220 грн на кожного, але не більше п'яти членів домогосподарства. Наприклад, якщо у вашому домогосподарстві чотири особи, то, виходячи з розрахунку 2 220 грн х 4 особи х 3 місяці, ви отримаєте 26 640 грн. Якщо вас п'ять або більше осіб, то, виходячи з розрахунку 2 220 грн х 5 осіб х 3 місяці, ви отримаєте 33 300 грн. Ця сума приходить єдиним банківським переказом.