ОГОЛОШЕННЯ!!! Шановні жителі Калитянської селищної територіальної громади!

Дата: 12.10.2022 15:21

Броварська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України розпочинає реалізацію програми в рамках якої внутрішньо переміщені особи (з 24.02.2022 року) із Східних та Південних областей України можуть отримати одноразову гуманітарну допомогу – продуктовий набір.

Також, гуманітарна допомога буде надаватись особам в яких зруйноване житло в результаті військових дій.

Видача гуманітарної допомоги проводиться щосереди з 8.30 до 13.00 год. за адресою: вул. Соборна, 15А, смт Велика Димерка (приміщення комунального господарства – зворотня сторона).

При собі мати підтверджуючі документи статусу особи (довідки ВПО, посвідчення, паспорта, ідентифікаційні коди на всіх членів сім’ї, документи на житло та акти підтверджуючи руйнацію житла та ін.)

Калитянської селищної ради

Нет описания фото.