Конкурс на заміщення вакантної посади директора Будинку культури смт.Калита

Дата: 21.11.2022 14:08

16 листопада 2022 року оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Будинку культури смт.Калита

Найменування посади:

- директор Будинку культури смт.Калита

Умови оплати праці:

Посадовий оклад директора, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

Директор призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади строком на 5 років. Права, обов’язки і відповідальність директора, умови його матеріального забезпечення, інші умови визначаються контрактом.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення на сайті Калитянської селищної ради (по 15 грудня 2022 року) такі документи:

• копію паспорта громадянина України;
  • письмову заяву про участь у конкурсі;
  • письмова згода на збір та обробку персональних даних;
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копія (копії) документа (документів) про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми (бажано);
  • мотиваційний лист довільної форми.

Контактна особа – Панченко Людмила Василівна, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Калитянської селищної ради тел.098-647-42-11, e-mail: viddil_osvity_otg@ukr.net .

Звертаємо увагу кандидатів, що на другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Початок приймання документів: 16.11.2022.

Кінцевий термін приймання документів: 15.12.2022.

Початок формування конкурсної: 16.11.2022року.