Про введення комендантської години на території Калитянської селищної територіальної громади

Дата: 02.04.2023 09:21

Фото без опису

КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА на території Калитянської селищної територіальної громади з 00 години 00 хвилин до 05 години 00 хвилин щодня, починаючи з 02 квітня 2023 року.

Завершається режим комендантської години о 05 годині 00 хвилин 09 квітня 2023 року.

Нагадаємо, під час комендантської години ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, переміщатися транспортом або пішки.

Виняток – задіяність у роботі критичної інфраструктури, про що в людини є підтвердження у вигляді спецперепустки встановленого зразка. Крім того, при собі обов’язково необхідно мати документ, що посвідчує особу.