Оголошення. Вивільнилась вакансія старости Заворицького старостинського округу

Дата: 10.05.2024 10:57

Оголошення!!!

Відповідно до рішення Калитянської селищної ради від 18 квітня 2024 року              №2765-86-VIII «Про дострокове припинення повноважень старости Заворицького старостинського округу та звільнення Володимира Горбенка із займаної     посади» вивільнилась вакансія старости Заворицького старостинського округу.

З метою проведення громадського обговорення кандидатури, просимо всіх бажаючих кандидатів на посаду старости Заворицького старостинського округу подати заяви, автобіографію, ксерокопію паспорта та ідентифікаційного кода       до Калитянської селищної ради в термін по 17.05.2024 року (включно).