Навчання

Дата: 26.06.2024 09:19

Реєстрація на навчання

Український ветеранський фонд у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України, компанія Lobby X та компанія SoftServe надають безкоштовний доступ до IT курсу "Основи роботи з базами даних" для ветеранів і ветеранок, військових та членів їхніх сімей.
Курс включає в себе:

• загальні знання СУБД
  • розуміння зв’язку «клієнт-сервер»
  • нормальні форми, денормалізація
  • зв’язки між таблицями
  • розуміння основних типів даних
  • функції
  • тригери
  • soft skills - навички, потрібні для роботи в ІТ-індустрії, поради з пошуку роботи, підготовка резюме, тощо.

Знання, отримані під час курсу, допоможуть проектувати та керувати базами даних, писати SQL запити, а також продовжити навчання за будь-яким девелоперським напрямком. Від тебе потрібен ноутбук (компʼютер), доступ до інтернету,  час для домашніх занять.
Тривалість курсу: 8 тижнів. Заняття відбуватимуться онлайн, 2 рази на тиждень у вечірній час. Тривалість кожного заняття - 2 год