Презентація Приватного підприємства «Ніда+»

1 березня 2018 року в приміщенні Броварського міськрайонного центру зайнятості відбулася презентація Приватного підприємства «Ніда+», яке орієнтоване на виробництво виробів з полімерних матеріалів. Серійне виробництво пластмасових виробів розпочато в лютому 2010 року. Основним видом діяльності ПП «Ніда+» є виробництво   пластикових відер та лопат для прибирання снігу. Пластикові відра – одна з найбільш поширених видів тари і використовується повсюдно, це дуже герметичний посуд, в якому можна чудово зберігати і транспортувати різноманітні види сировини. Важливою складовою є безвідходність виробництва, тобто повторне використання відходів.

Презентувала підприємство  заступник директора Токольська Світлана Сергіївна, яка звернулася до центру зайнятості за сприянням в укомплектуванні кадрів за професією оброблювач виробів із пластмас. Першим етапом співпраці стала презентація, на захід були запрошені незайняті громадяни та безробітні, які виявили бажання працевлаштуватися. Під час заходу роботодавець мав можливість особисто поспілкуватися з кожним безробітним і відповісти на питання, які їх цікавили.

Фахівці центру зайнятості надали інформацію про послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям. Світлану Сергіївну зацікавила можливість організації стажування на робочому місці та можливість організації тимчасових робіт за рахунок роботодавця.