21 Листопада, 2022 р., 08:22
На виконання листа Міністерства розвитку громад та територій України від 07.11.2022 р. № 7/9/11841, з метою зниження навантаження на електромережі та економії електроенергії на території  Калитянської селищної територіальної громади,  пропонуємо жителям громади:
10 Листопада, 2022 р., 10:28
Виконавчий комітет Калитянської селищної ради повідомляє населення громади проте, що з Комунальним некомерційним підприємством Київської обласної ради «КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ» укладено Договір про надання медичних послуг №97 від 18.10.2022 року за умовами якого, населення громади отримує послуги щодо медичного обслуговування  по наданню  невідкладної медичної допомоги шляхом виїзду на непрофільні виклики до населення.
03 Листопада, 2022 р., 15:46
Начальник відділу цивільного захисту населення, мобілізаційної роботи та військового обліку
28 Жовтня, 2022 р., 08:34
Проєкт «Український Бізнес в дії» спрямований на адаптацію та відновлення діяльності українських малих та середніх підприємств та greentech підприємств, які в умовах російсько-української війни продовжують працювати та потребують допомоги для продовження своєї діяльності.