22 Травня, 2018 р., 14:14
15 Травня, 2018 р., 13:39
Свято найріднішої людини
11 Травня, 2018 р., 15:27
Свято   зі  сльозами  на очах
08 Травня, 2018 р., 13:59
ФЕСТИВАЛЬ  “ ЗОЛОТІ  КЛЮЧІ ”  У ПУЩІ  ВОДИЦІ
29 Березня, 2018 р., 13:32
Перелянути зміни можна за посиланням: https://gromada.org.ua/gromada/kalytyanska/grafik-prijomu-14-02-55-23-01-2018/
22 Березня, 2018 р., 10:56
УВАГА!   Шановні батьки!
19 Березня, 2018 р., 16:26
Відкриті змагання зі стрільби з пневматичної зброї
16 Березня, 2018 р., 15:51
        14 березня 2018 року на базі Калитянської об?єднаної територіальної громади (у приміщенні Калитянської ЗОШ І-ІІІ ступенів) відбувся виїзний семінар за участю представників Міністерства соціальної політики, Департаменту соціального захисту населення Київської ОДА, Головного управління Держпраці у Київській області, Головного Управління Пенсійного фонду у Київській області, Київського обласного центру зайнятості, Служби у справах дітей та сім’ї Київської ОДА, Київського обласного центру соціальних служб сім’ї дітей та молоді, начальників Управлінь соціального захисту населення районних державних адміністрацій Київської області, директорів Територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), директора Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Броварської РДА, голів (заступників, начальників відділів) новоутворених об’єднаних територіальних громад, старост сіл та інших почесних гостей.